| TheDarkDragon a întrebat:

Sall, vreau sa stiu daca pe orice calculator (precizez, calc. nu laptop) se poate pune o placa video noua.Am auzit ca nu pe toate, daca e adevarat vreau sa stiu unde sa ma uit ca sa imi dau seama, ca am un express chipset family si ma dispera de mor, nu imi merg decat jocurile alea cu grafica nasoala si m-am plictisit de ele.

1 răspuns:
| HeRmeSs a răspuns:

Depinde de ce placa video ai. Daca este placa video dedicata o poti schimba. Daca este placa video integrata nu o poti schimba.