| MaDaLyNNNNNNN a întrebat:

Sall vreau si eu sa descarc imvu dar nu merge...Pe mozilla firefox nu se descarca sau pe alte browsere si pe mess instalu se ia putin si dupa se blocheaza.Asa imi face si la alte fisiere.exe. Dau funda. Fara chestii din astea: Reinstaleazati windowsu si tot felul de prostii. Poate imi recomandati un downloader ceva

1 răspuns:
| Amy240 a răspuns:

Nu poti sa il descarci deoarece are virusi si eu am incercat. Sper ca te-am ajutat happy