| ShadoWizz a întrebat:

Am opera 11 si vreau sa fac un update la noua versiune 16. Dau sa-si dea update automat, descarca update-ul pana la 99% si asa ramane.Am dat sa descarc versiunea 16 si s-o instalez manual face ca mai sus.Am incercat sa descarc cu alte browsere (explorer,chrome, mozilla, safari) si tot 99%.Ce pot face ca sa scap de dracia asta care ma termina psihic!? Si tot cu opera am probleme la download-uri, gen descarc poze n-are nimic dar cand incerc sa descarc vreun fisier ".exe" ori nu incepe downloadu ori da eroare la downloadare si sunt nevoit sa folosesc alt browser.As renunta la opera dar imi place la el ca nu se blocheaza videoclipurile ca celelalte browsere si merge mai repede.

1 răspuns:
| Gabriel322 a răspuns:

Iti face asa deoarece nu ai mai sters de mult partitiile la hard cand ai instalat windowsul. Incearca sa instalezi windowsul si sa stergi partitiile iar dupa va merge.