| SKlSPAWN a întrebat:

Sall vreau si eu un hack care iti face o sabie sau o armura la plus 9 pentru metin 2 ro dau funda

2 răspunsuri:
| DaNgeRu a răspuns:

Nu merge nici un hack pe metin2ro?
Mai interesati-va si voi http://hacks.wikiforum.ro/
Nu e ce ai cerut tu dar te ajuta foarte mult

| dge18 a răspuns:

Nu exista hackuri pentru asa cevawinking
Cele de pe youtube sunt false toate ca am incercat si eu sa fac + ca in ziua de azi toate hackurile au virusi puternici... gasesti foarte greu unu bun. deci?
Mai bine faci altcevawinking + ca pe metin2ro nu merge NICI un hack...
Uite, de exemplu : Metin 2 Adventure. E foarte bun si merg hackurile de DMGhappy cauti pe google DMG metin2 hack si gasesti unu x7 si ala il pui in pack in metin... adica fisierele pk1 pk2 si asa mai departehappy
Success!