| CarlosBogdan17 a întrebat:

Vreau un site pentru GTA San Andreas sa fie masini inlocuitoare pentru toate masinile din joc adica sa fie pentru bullet logan de ex sa nu caut mult dupa ele sper ca ati inteles.

3 răspunsuri:
| FCBayernMunchen a răspuns:

Instaleazati gta san andreas real v2 acolo sunt doar masini tunate(mercedes,taxiuri tunate, bugaty veiron, etc)imi dai funda plisssss

| Life4Fun a răspuns:

Ce incompetent! Sa schimbi grafica la un joc asa frumos, masinile, cu grafica si masinile de **** din Romania?

| CarlosBogdan17 explică:

Eu vreau sa inlocuiesc masinile nu sa schimb altceva daca vreau sa schimb grafica imi iau enb series si il fac gta 4 raised eyebrows.