| Username55 a întrebat:

Stie cineva vreun canal de Youtube/site de unde pot afla mai multe despre masini? Caut un canal prin care sa pot sti, de exemplu, ce tip de cauciuri sunt mai eficiente, care ar fi masinile de care ar trebui sa ma "feresc" etc... sper sa fi fost destul de clar in ceea ce am scris.

OFER FUNDA MARE DE TOT!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu iti trebuie canal de Youtube pentru asa ceva ci doar sa cauti pe un motor de cautare informatiile pe care le vrei.
Un forum pe care poti citi si afla multe lucruri despre masini este 4tuning.ro (cauta forumul pe acest site)