| Hardy2000 a întrebat:

Salll,am vrut sa joc metin2mage si cand sa ma loghez imi zicea „eroare conectare la server„ Credeti ca se lucreaza la server? Daca da, cam cat timp va dura?

6 răspunsuri:
| Stephh a răspuns:

Poate avea reboot.De exemplu el durează 1 oră.Sau lucra la sv.Nu ştiu cât durează! Ori e sv închistongue

| Hardy2000 explică (pentru Stephh):

Inchis nu e, ca am intrat azidimineata, m-a lasat un pic si mo scos.

| ahaahaahaaha a răspuns:

Baga contul de mai multe ori si cred ca va merge

| Hardy2000 explică (pentru ahaahaahaaha):

Ok,o sa incerc. daca merge iti dau FUNDITA laughing

| Hardy2000 explică (pentru ahaahaahaaha):

Imi pare rau, dar nu merge

| ahaahaahaaha a răspuns:

Atunci is probleme de la sv intra pe alt fel de metin cauta altu... funda?