| sPIkEhh a întrebat:

Salll...joc pe un server privat aion si vreau sa votez dupa mai multe conturi si am aflt ca daca ai ip routabil merge asa vrea sa stiu cum sa modific ip-ul de 3 ori...ms

1 răspuns:
| xXRobbyXx a răspuns:

Pai acum depinde, daca ai net la RDS trebuie doar sa dai restart la PC de 3 ori sau de cate ori vrei si IP se schimba, iar daca ai la UPC trebuie sa restartezi routerul de cate ori doresti. (eu numai net la astea doua am avut asa ca nu stiu si la restul neturilor) Sper ca ti-am fost de ajutor happy