| Gabi770 a întrebat:

Salll TPU dac vreti sa ma ajutati imi publicati un servar de counter-strike [ Funda ] cine aduce cei mai multi playeri dau [ FUNDA+ ADMIN

servar : cs.6mpx.com

Răspuns Câştigător
| Valentin_George_1912 a răspuns:

Iti fac eu publicitate intru pe niste xat-uri sau cum le-o zice si spun acolo ca nu intru doar pe 1 intru pe ogroaza. daca este sa-mi dai admin pe cs ma cheama IiNnCcEePpAaTtOoRrUuLl

| GabiJIGSAW770 a răspuns (pentru Valentin_George_1912):

OK vino pe servar si adu playeri si iti voi da FundaADMIN.
Pentru admin conctacteaza id asta si sa-ti faci si cont pe forum iti voi da admin cand vad playeri multi si stai pe sv ok id : gabigabriel770, sau id: bau_baus2002 bagale pe amandoua ok happy

6 răspunsuri:
| GabiJIGSAW770 a răspuns:

Ok dac aduci playeri pe servar iti dau Funda+Admin.
Dar sa stai pe servar sa te vad cu numele IiNnCcEePpAaTtOoRrUuLl ok conctacteaza aceste id-uri : gabigabriel770,'sau id: bau_baus2002

| Valentin_George_1912 a răspuns (pentru GabiJIGSAW770):

Man, server-ul de ce nu merge?

| GabiJIGSAW770 a răspuns (pentru Valentin_George_1912):

Scuze dar servarul s-a schimbat este acum :connect cs-romania.tk
Adu playeri plzwinking

| Valentin_George_1912 a răspuns (pentru GabiJIGSAW770):

Daca esti online. Astazi la una dintre orele 15:00, 16:30, 17:30, 19:00 sa intri si ma gasesti cu numele : IiNnCcEePpAaTtOoRrUuLl

| GabiJIGSAW770 a răspuns:

Ba scuze dar servarul s-a schimbat este acum : connect cs-romania.tk
Intra acum si adu playeri