| Szzeby a întrebat:

Salll TPU! Eu am Steam instalat si la colectie vad unele jocuri pe care nu le-am cumparat si pe care scrie "Doua zile ramase" si daca dau instalare pe acel joc pot sa il instalez.Eu am instalat un joc si nu mi-a cerut nici un ban.Sar putea sa-mi ceara bani dupa doua zile?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Vlad5631 a răspuns:

Nu, pe stram in anumite weekenduri sau zile unele jocuri sunt gratis, pus si simplu dupa alea 2 zile nu il mai poti juca.

1 răspuns:
| Turcu_Andrei_1995 a răspuns:

Nu.Jocurile acelea sunt active decat pe o perioada de timp care tu poti sa le joci
dupa expirarea perioadei aceleaia nu mai poti sa joci jocul respectiv decat daca il cumperi.Repet dupa expirarea perioadei aceleia de 2 zile dupa cum ai spus tu nu trebuie sa platesti nimic absolut nimic. Sper ca te-am ajutat