| cheliuta a întrebat:

Salll vroiam sa va intreb cine ar vrea sa devina prieten cu mine pe xbox live..gamertag meu : AndreBomda daca cineva vrea sa ma bage la prieteni..si daca vreti sa jucam online am aceste jocuri: gta 4-red dead redemtion-assassin's creed brotherhood-bioshok 2... poate o sa i-mi iau si call of duty black ops 2. daca vreti bagati-ma la prieteni sau lasati in coment gamertag vostru

2 răspunsuri:
| username5065 a răspuns:

Am o intrebare:Vei juca gta online? Eu vreau sa joc cand apare si nu am cu cine.A si gamertagul meu e killthebee.

| Cristisianal a răspuns:

Eu vreau sa fiu prieten cu tine gamertagul meu este : romania2015ncc