| EdwardKenway a întrebat:

Ce ati alege intre assassin's creed 4 black flag si call of duty ghosts?

Răspuns Câştigător
| Ady100 a răspuns:

Cu siguranta AC4, ai incredere in mine sunt expert in ambele jocuri, dar iti recomand AC4 pentru ca COD Ghost are buguri foarte multe care te pot scoate din sarite big grin Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Assassin creed e un joc superb, o poveste uimitoare a lui desmond, ezio, altair, connor si eduard.Mi-e nu imi plac shooturile deci assassin cred.

| OnuOnulică a răspuns:

Assasin creed.

| mcdeliric1 a răspuns:

COD Ghost.