| crazyboy98 a întrebat:

Sallut. De curand am hotarat sa imi iau un jumper. As vrea sa incep sa invat adica sa fac performanta sau ceva de genu dar si la plimbari. Am un buget limitat si anume 600 lei. Am gasit un jumper care mi-ar placea dar va cer parerea celor ce se pricep un pic. m-ar interesa bmx-ul negru. Voi pe care mi-l recomandati? Daca nu voi pe care mi l-ati recomanda? FUNDA! http://www.firstbike.ro/GetProduct.aspx?d=2&c1=2&c2=20

2 răspunsuri:
| crazyboy98 explică:

Pai nu zic ca e naspa invader dar eu totusi am 1.80 inaltime si nu cont greutatea fiindca eu sunt de la tara si am ecva forta sa il manevrez. Oricum mersi de raspuns. Daca nu mai primesc nici un raspuns iti dau funda. Bafta

| aron123456789 a răspuns:

Iti recomand sa iei bmx 20 invader are o greutate mai mica decat un jumper si e mai usor de controlat asta e parerea mea bafta funda?happy