| Albert9928 a întrebat:

Sallut TPU am si eu o problema cand deschid clientu de metin imi apare FATAL ERROR! Python Lybrary file not exist! ce as putea de a rezolva problema dau funda cine ma poate ajuta happy

Răspuns Câştigător
| Similean_Gabriela_1972 a răspuns:

thinking ai incercat sa il reinstalezi? Spune ca iti lipsesc niste fisiere esentiale, Poate e de la programele de tip hacks, nu te invinovatesc sau ceva, nici nu stiu daca ai, dar ar fi o idee... incerca totusi sa instalezi din nou clientul si sa-l rulezi de pe laucherul `official`, pentru ca mai sunt si luachere care iti permit sa fii cu 2 conturi deodata...

Fundita? big grin

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat