| RaileanuXLaurentiu a întrebat:

De ce imi apare " FATAL ERROR! Python Library not exist! „ cand deschid metin 2 hotstyle? Prima data a mers si dupa aia imi aparea asta.

3 răspunsuri:
| Chr0me a răspuns:

Nu sunt sigur daca asta e cauza dar si mie imi dadea eroarea asta la metin2 dinamik. daca ai pus iconita pe desktop bag-o inapoi in folder si deschide-o de acolo.La mine a mers.

| RaileanuXLaurentiu explică:

Am reformatat pc si l-am bagat iar. iar a 2- a zi iar "fatal error... " l-am scanat cu antivirusu si a gasit 1 virus. am chemat un om specealist in calculatoare si mi-a zis ca afecteaza netu si alte servere de metin din pc-ul playerului. opinia mea este sa nu va jucati metin2 hotstyle! astfel o sa trebuiasca sa reformatati pc odata la zi laughing asa cum am facut si eu.

| RaileanuXLaurentiu explică:

Si am pc performant happy