| accesz21 a întrebat:

Sallut TPU... Am si eu o rugaminte la voi
Joc metin2 ro si am lvl mic si ma chinui destul de mult dar nu pot sa imi fac iteme...
Daca puteti sa ma ajutati dati-mi si mie un cont de lv 30+ va dau funda.
Daca vreti sa imi dati un cont uitati faceboo-ul meu: https://www.facebook.com/razvy.razvan.20042000
~~~VA ROG DIN SUFLET AJUTATI-MA ~~~
DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| albastrica009 a răspuns:

Cea mai prosta idee e sa cersesti, renunta la ea. Daca vrei sa faci bani pe metin cel mai bine e sa-ti instalezi metin2 mod pl(e un hack pentru fishbot, lure, viteza miscare, viteza atac, po sa treci prin pereti) ti-as fi dat eu linkul dar acuma nu mai pot ca nu mai merge versiunea veche dar peste cateva zile se face un update nou.