| IAmAnonim a întrebat:

Sallut TPU! mai am o problema la nfs underground 2 nu mai am misiuni pe harta abia daca am facut 20 de misiuni si nici nu sunt deblocate toate chestiile sa cred ca l-am terminat, masinile sunt deblocate pana la honda integra (cred) si nici macar nu am neanele deblocate sau altceva. dau funda celui ma poate ajuta.
p. s.:jocul este de pe sd-ul lui original

Răspuns Câştigător
| Daneiulian a răspuns:

Man deci trebuie sa ai si bani, trebuie sa fie totul full casa ai tot pe el si sa faci cariera full! funda daca te-am ajutat!