| AnonymousMLG a întrebat:

Sallut TPU!
Vreau sa cumpar csgo de pe g2a, mi-am luat un cod de paysafe(pentru ca este cel mai usor) si m-am intors la pc, am intrat pe g2a, am selectat "Counter-Strike: Global Offensive Steam Key GLOBAL" si am ales preturile de sub 10 euro,
Cand am ajuns sa platesc cu paysafe,, ma trezesc ca trebuie sa platesc mai bine de 10 euro.(11.13 euro)
De ce?
Ce pot sa fac sa platesc fix 9, 26 Euro? sau fix 50 RON?
Va rog! nu am chef sa ma duc din nou pana la "bancomat" sa mai bag numa 25 de lei numa ca sa platesc inca 1 leu sau 2.
E URGENT

5 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Cumpara-l de pe T.P.B.org este mult mai ieftin

| AnonymousMLG explică:

Am rezolvat problema!
Pot sa-l cumpar de pe kinguin

| Fly2Sky a răspuns (pentru AnonymousMLG):

Man, tu ai uitat sa debifezi casuta cu un shield care costa 3 euro. Asta era problema ta. Si ca sa nu mai platesi TVA selectezi o tara unde TVA-ul este 0. Bafta!

| AnonymousMLG explică (pentru Fly2Sky):

Am debifat shield-ul si am selectat Romania, tot peste 50 ron este! era gen 50, 55 ron dupa

| Rafi1337 a răspuns:

Salut frate! Poti cumpara de pe acest site e doar 5$ si mai ramai cu bani : https://www.kinguin.net/......am-cd-key/