| GAdNuRi a întrebat:

Sallutare TPU am si eu o problema cand incerc sa-mi fac cont pe mt2 Zephion imi spune ca toate campurile sunt obligatori si trbebuiesc completate desi le completez pe toate...
Ce sa fac?
P.S : daca aveti un cont sau vreti sa-mi faceti unu da-ti add la id : waganduri si va dau fundawinking

3 răspunsuri:
| Arihanna a răspuns:

Incearca sa vezi si daca se incadreaza si in numarul de litere impuse.

| GAdNuRi explică (pentru Arihanna):

M-am uitat am incercat 20 si ceva de id de cont si parole diferite si tot acelasi lucru imi zice

| Arihanna a răspuns (pentru GAdNuRi):

Probabil e dus rau de tot jocul...