| anonim_4396 a întrebat:

Sallz TPU! Am si eu o problema de astazi, am vrut sa vad un video pe youtube si nu se vede nimic se vede verde naspha, am incercat la alte videoclipuri/site-uri si degeaba la unele apar negru, verde straight face Ce pot face sa apara din nou? Cine-mi spune ii dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| xFluing a răspuns:

Ar putea fi problema de la flash. Incearca sa ii faci un update si vezi ce se intampla, daca nici asta nu merge schimba browser-ul. In cazul in care nimic nu funtioneaza s-ar putea sa fie de la placa video.