| ReVeRs a întrebat:

Sall nu imi merg unele videoclipuri de pe youtube dau click pe video dupa se vede negru si ramane asa..doar la unele ..nu e de la site pentru ca unele videoclipuri imi mergeau.De ce face asa? Folosesc Chrome.Ms anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa fie si de la chrome la mine de exemplu merge dar incarca foarte greu si se tot intrerupe pentru asta am luat mozilla

2 răspunsuri:
| BlaBlaCeImiPasa a răspuns:

Uita-te la cookies-urile tale!
Ti s-a mai intamplat acum 2-3 luni?
Daca da, inseamna ca iti pica netu din cauza vitezei sau distantei excesive.
Daca nu, inseamna ca calculatorul tau nu suporta imaginile

| ReVeRs explică (pentru BlaBlaCeImiPasa):

Nu mi sa mai intamplat niciodata am net-ul foarte bun.iar daca pe videoclipuri filme etc imi suporta full hd deci nu este nici de la placa video nici de la monitor (LED) nu are cum. am toate driverele instalate..alte idei?