| Frosty12 a întrebat:

Sallz TPU de mult caut un metin cu ratele 100-200% lvl max 99-105, arme si armuri beta,Daca se poate si magazin de iteme upgrade, sa fie cartile competentei si ss`urile la magazin.Cel mai bun metin are funda!; x Mersi!

Răspuns Câştigător
| PiticuMik a răspuns:

Pai. ar fi 2 servere de metin pe care le cunosc, sunt lvl 105 maxim ca si pe RO cu armuri BETA si arme. primul ar fi: Metin2Arena http://www.metin2arena.info/ si al-2-lea ar fi Metin2Buzau http://www.metin2bz.ro/ Sper ca te-am ajutat;) pe BZ ma gasesti cu numele de cT

| Frosty12 explică (pentru PiticuMik):

Metin2 BZ am jucat o sa incerc arena daca imi place iti dau funda.

| Frosty12 explică (pentru PiticuMik):

Scz dar arena nu`mi place din cauza ca nu are cc la magazin...Da iti dau funda pentru. ca ai incercat.

| PiticuMik a răspuns (pentru Frosty12):

Pe Arena trebuie tu sa-ti faci G-->P cu, cartiile de competenta care cad la metine in map 2 big grin De aia e mi interesant happy

| Frosty12 explică (pentru PiticuMik):

Am observat...asta nu mi-a placut...

6 răspunsuri:
| PiticuMik a răspuns:

Eu ti-am dat 2 sper ca te-am ajutat :X