| DarkusXD a întrebat:

Sallz TPU! imi puteti da un cont de metin2 Hammer foarte bun casa le reziste la aia? Dar nu si la aia cu status sau MOD. Eu nu stiu sa bonusez bine si ma omoara toti!

5 răspunsuri:
| DarkusXD explică:

Man pai nu fac dueluri dar acum se dau toti pe liber si nu nu stiu sa bonusez atat de bine o armura unii imi dau si cu 800k
!

| alexandrUUUU78463724 a răspuns:

Salut daca vrei iti bonusez eu iteme da dai si u cevahappy

| Helixx10 a răspuns:

Mah pe hammer nu are cum sa te omoare toti ai bonusurile ieftine ce naiba nu stii sa bonusezi o armura? si cin' te pune sa faci duel cu aia? du-te frate si invata metin2ro si dupa bagate pe sv pvp

| George_Mihai_1998 a răspuns:

Iti fac eu iteme pe hammer da-mi pm pe numele StarMine