| DarkusXD a întrebat:

Salutare,TPU! As dori sa imi dati si ie un cont de metin2 hammer care sa fie foarte bun si sa nu ma omoare dacat cei mod sau cu status sau mai buni dar sa la dea la viata -52kk deoarece eu nu stiu sa bonusez atat de bine si ma omoara toti! multumesc!

P.S. sa nu imi trimiteti contul drept raspuns ci il vreau in PM ca sa nu vada altii contul dar sa scrieti ceva da genu : iti dau eu un cont bun! uita-te in mesaje etc.!

Răspuns Câştigător
| Ivascu_Seby_1994 a răspuns:

Iti dau eu un cot full bonusat zi-mi pe ce catil dau cu cea mai mare placere!

1 răspuns:
| RazerNaga a răspuns:

Este mult mai bun ca hammer http://skynetromt2oficial.weebly.com/index.html Este deschis ieri si nu este foarte populat vom popula pe viitor intr-o saptamana sper sa fie super cand intri pe server scripe pe global adica sa vadatoti playerii. Ca te-a adus yume :} bafta :)