| qStefann a întrebat:

Sallz TPU! Jock Metin 2 Ro si aproape de fiecare data cand intru in el mi se restarteaza calculatorul. Care ma poate ajuta Va rog ca ma tisperabig grin

Răspuns Câştigător
| s3n7im3n7 a răspuns:

Ascultama si baga la cap
Nu mai juca Metin2Ro daca se restarteaza am un baiat care a trebuit sasi ia alt pc crede-ma iti strica tot pcu si placa video o face varza
Incearca sa schimbilauncheru cu altu de p[e net... sunt singurele solutii

2 răspunsuri:
| Tzutzy09 a răspuns:

Incearca din config.exe sa il faci sa nu mai ruleze pe tot ecranul(FullScreen)

| radu4589 a răspuns:

Uite si eu am avut aceeasi problema mi se deschidea si se restrata calculatoru eu am rezolvat problema am schimbat placa video trebuie sa-ti iei unda de 1 gb daca iei de 512 sau mai mica vei avea aceeasi problema okk bafta!