| Deyu0713 a întrebat:

Hei! De cateva zile am o problema cu calculatorul. De fiecare data cand intru intr-un joc, dupa cateva minute mi se restarteaza calculatorul singur, dar daca il las un timp sa stea, gen vreo 20 de minute si intru dupa n-are nicio treaba, functioneaza normal. Imi poate spune si mie cineva de ce face asa?

2 răspunsuri:
| HuNterukh a răspuns:

Vezi să nu se supraîncălzească procesorul/placa de bază/placa video. Verifică coolerele/ventilatoarele.

| Driculi a răspuns:

Viruși cel mai posibil