| shoriceludebiblioteca a întrebat:

Saltpu am vrut sa bag intr-un laptop un cd cu gta san andreas si a facut urat practic nu sa prea invartit ar putea merge, si imi poate strica laptopul daca il las acolo? funda.

1 răspuns:
| alexcsuc a răspuns:

Hmmm asta e ste o intrebarea grea pentru ca sincer nu as incerca dar ca sa fii mai sigur sa stii ar putea fi 2 probleme ( ma rog una din ele )

1) ai putea avea o problema cu cd-romu ( se rezolva in 3 minute la un service ) {poate fi destul de scump mai bine iti iei tu si til pui ca nu e greau, dupa mine }

2) CD-ul trebuie perfect plat poate fi un firicel de plastic agatat vezi tu ( cu grija sa nu-l zgarii)

Deci sa nu incerci sal lasi acolo ca poti avea probleme cu sursa fiind solicitata din cauza cacd-ul se roteste greu si are nevoie de energie! GRIJA MARE!