| AleX_3918 a întrebat:

Salu TPU! Am o dilema : De unde pot descarca "RLSP 11"? Pe Fifa Romania nu e, dar unii zic ca au deja RSPL. Dati-mi si mie va rog link-ul de dowload va rog. Link-ul care merge primeste FUNDA + VOT! Mersi.

Răspuns Câştigător
| Stunt3r a răspuns:

Nu exista RLSP 11 happy. Poate aceia au descarcat CEP 2.0 dar este plin de buguri. CEP 2.0 iti da doar liga 1 dar nu e bun deloc! Era un rlsp pe internet dar de fapt era un keylloger. Eu zic sa iti iei FIFA MANAGER si faci tu echipe... big grin daca nu asteapta FIFA 12 ca poate o sa fie fisierele la fel ca la 11 si o sa poata termina rlsp-ul...

Funda?