| SKa a întrebat:

Salu TPU.
Am o problema Cand vreau sa instalez driveru la nVidia imi zice asa:
this graphics driver could not find compatible graphics hardware

Asa fi recunoscator, daca ma-ti ajuta

Am Windows XP
nVidia GeForce FX 5200
Procesor 2800+
512mb RAM

Răspuns Câştigător
| emilitalia a răspuns:

Din ce vad eu acolo unde ai explicat ce se intampla zice ca driverul care vrei sa il instalezi nu este compatibil cu placa video pe care o ai. Incearca si alte drivere.

5 răspunsuri:
| SKa explică (pentru emilitalia):

Asta e altceva!
E ca un Control Panel pentru nVIDIA
Eu vreau rezolvarea la UPDATE DRIVE

| emilitalia a răspuns (pentru SKa):

Uite la asta vad ca are 51.303 de descarcari ceea ce inseamna ca este buna http://download.cnet.com/NVIDIA-GeForce-FX-5200/3000-2108_4-56059.html incearca sa vezi ce face.

| SKa explică (pentru emilitalia):

Tott asa dar mersi oricum!

| emilitalia a răspuns (pentru SKa):

Npc. Eu am un cd cu drivere universale dar pacat ca nu se poate copia altfel te ajutam cu el. O zi buna si bafta.

| emilitalia a răspuns (pentru SKa):

Din ce vad eu acolo unde ai explicat ce se intampla zice ca driverul care vrei sa il instalezi nu este compatibil cu placa video pe care o ai. Incearca si alte drivere.