| killanonim a întrebat:

Salu TPU! : Am si eu o intrebare :
1)- Pe cine sa cumpar la (League of Legends) dintre:
-Kennen
-Kha'Zix?

4 răspunsuri:
| FlorinIsc a răspuns:

Depinde daca iti place sa joci campioni AD sau AP. Dar ti-l sugerez pe Kha'Zix deoarece poate avea rol multiplu si este si mai safe, nu prea faci feed cu el, Kenen e putin cam useless laughing

| killanonim explică (pentru FlorinIsc):

Iti multumesc pentru raspuns

| IonutBarb04 a răspuns:

Depinde foare mult...
Daca ii place jungla mult poate ia Kha'Zix. si cu E evoluat sari pe ADC il iei repede si dupa sari inapoi la echipa ta. eu as alege Kha'Zix...
Kennen nu e viabil in meta-ul actual...
+ ca pe Kha'Zix poti sa-l joci pe Mid si pe Top si jungle. pe cand kennen doar top
Sper ca ti-am fost de folos

| killanonim explică (pentru IonutBarb04):

Iti multumesc pentru raspuns.