| GoGu1999 a întrebat:

Salu TPU cine stie sa ma invete sa joc si eu cs mai bine (joc bunicel) nu ma luati cu experienta ci doar caut eu un server si ma ajuti cum sa trag si toate asta! lasati mesaj cu id si va bag eu! DAU FUNDA MARE!

2 răspunsuri:
| nik14 a răspuns:

In mare parte ai nevoie de un mouse performant, ajustabil pe greutate, sensibilitate pentru a avea un aim superior. Ps nu ai cum sa inveti de la cineva sa joci Cs, jucand zilnic capeti experientalaughing
Funda?

| GoGu1999 explică (pentru nik14):

La mine nu se vede experienta rolling on the floor