| anonim_4396 a întrebat:

Salu TpU! imi ziceti va rog niste programe de filmat in jocuri sau pe desktop in afara de Fraps pentru ca filmeaza doat 30 sec. si in afara de ZD-Soft Recorder DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Cauta pe net asa: fraps full version
Varianta aia este crack-uita si iti permite sa filmezi cat vrei, chiar si o ora

| iVortex a răspuns (pentru bogdan324):

Imi dai te rog linkul va rog iti dau funda daca merge big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| bogdan324 a răspuns (pentru iVortex):

Nu pot, site-ul asta nu ma lasa sa pun chestii de pirateria, da chiar asa greu e sa cauti?