| iAkdlw a întrebat:

Aș vrea să mă ajutați și pe mine cu un lucru. Acesta fiind să îmi găsiți și mie niște nume interesante pentru anumite jocuri. Ce pot să spun, aș vrea ca acesta să îndeplinească următoarele condiții: -să nu fie ceva în engleză/altă limbă
-să fie format din litere random, exact ca numele meu, „iAkdlw", sau un alt exemplu fiind „sKriptr"
-să arate bine, nu să fie gen „gfdhtgf"
Cam astea sunt cererile mele, sper să fiu ajutat cât mai repede. Ofer fundă!
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| QuertyQuestions a răspuns:

RvN, neFiResC, abC, eoS, ToXyC, zeuS, CaNNibaL, MaNiaC. Cam atat mi-a venit in minte deocamdata.

| Fryzzy98 a răspuns:

Pai parerea mea este ca ai putea sa incepi mereu cu litera mare, nu de alta da ar arata mai altfel un nume chiar daca e random sa fie inceput cu litera mare si sa semnifice ceva nu neaparat random de ex: RefLex, ExTAz, BluRaTu, SpaRTaNul, MiRacOl, MoDerNu cam atat am gasit deocamdat sper sa te ajute.