| ownnned1 a întrebat:

Acest post este adresat celor care au cunostinte in serverele dedicate de Counter-Strike.

As dori si eu un addons bun, de DEATHRUN, sa aiba toate pluginurile necesare ( Mai pot adauga si eu ), nu vreau sa imi dati orice gasiti pe google. Vreau un addons care neaparat sa aiba pluginul bunny hop care sa FUNCTIONEZE. Va cer asta pentru ca eu am gasit multe pluginuri de bhop sau le-am extras din alte addons-uri dar nici unul nu mergea.

Multumesc!

1 răspuns:
| WhiteShadow238 a răspuns:

Frate eu stiu ca cel mai bun Addons Deathrun este cel facut de tine nu cel luat de pe net cele luate de pe net o sa aiba probleme sau o sa faca reclame la alte servere deci nimeni nu este atat de prost sa posteze pe net addonsu la CS-GOTHIC sau. GAMEGATE. mai bine fatil singur si ai sa stii cum functioneaza ai sa stii fiecare particica din el si o sa ai succes si mai mare daca il HOSTEZI svr big grin