| StefanPrintzy a întrebat:

Salut.Acesta este o intrebare pentru pasionatii de WoW!

1. Daca cumpar World of warcraft si activez codul jocul este permanent sau trebuie sa platesc pe luna la el?

2.In pachetul World of Warcraft Battlechest V.5 include 2 jocuri demo/full?

3.Sunt servere diferite intre wow normal wow panda wow burn si wow cel nou?

4.Care dintre ele este cel mai jucat?

Răspuns Câştigător
| N1GHTMAR3 a răspuns:

1. Daca ai platit odata, nu mai trebuie sa mai platesti.
2. Desigur ca in pachetul World of Warcraft Battlechest V.5 ar include doar jocul full, nu vei cumpara jocul si iti va da demo.
3. Da, sunt servere diferite.
4. Depinde, pentru playerii cei care au caractere de lvl mare au ramas pe wow panda si wow burn, iar playerii incepatori se joaca pe wow cel nou.
Sper ca te-am ajutat!