| Blitz7 a întrebat:

Mi-am facut un cont pe battle.net cu scopul de a juca World of Warcraft: Cataclysm, am jucat pe starter edition pana la lvl 20 acum as vrea sa-l cumpar dar nu stiu totul despre metodele de plata asa ca am cateva intrebari:

1. Vreau sa cumpar cd-key-ul de pe computergames.ro, intrebarea este daca sunt de incredere si cu acest cd-key pot juca pana la lvl 85 pe World of Warcraft: Cataclysm?

2. Sa zicem ca cd-key-ul merge si imi activez contul, mai trebuie sa platesc suplimentar dupa o luna sau asa ceva?

3. Mie imi place, pentru ca am jucat si versiunile clasice pe care le-am terminat si de care m-am indragostit, ce ziceti este un joc bun pentru a plati 100 lei?

4. Dupa ce imi cumpar jocul este cineva care sa ma ajute cu niste trainere poate chiar jucam impreuna si care sa-mi explice si mie povestea acestiu joc?

1 răspuns:
| debarba a răspuns:

1 de ce nu cumperi direct de pe blizzard.
http://eu.battle.net/wow/en/services/game-purchase/
2 jocul se plateste in fiecare luna -
sfat daca cumperi prepaid card platesti mai putin decat daca platesti lunar

3 platesti 100 lei la 2luni

4 eu te-as ajuta dar nu mai joc de 1an si. ghidul de la ei: http://eu.battle.net/wow/en/game/guide/