| CraKyGAMING a întrebat:

Salut, acum 2 minute ma jucam minecraft si minam, mi-am dat seama ca nu am loc in inventar si sunt departe de casa, exista vreun mod sa vad cam cate obiecte dispar de pe jos, joc single player, as dori un mod asemanator cu cel de pe multiplayer(versiune 1.12.2), dau Funda!

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

De văzut câte ai pe jos poți și fără moduri, F3 și vezi câte entități ai, -2/4 care ar putea fi mobi.
Itemele se despawnează dupa 5 minute daca nu sunt puse in inventar.
Eu acum nu știu cu ce mod te jucai tu pe multiplayer de-ți spunea câte iteme ai pe jos, deci mai bine il cauti tu.