| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a întrebat:

Acum 2 saptamani mi-am luat cs go. Si am bagat 10 euro pe un site dar nu pot sa retrag skinurile deoarece imi zice ceva de steam guard....Eu am activat steam guard-u acum o saptamana si nu stiu de ce nu pot sa primesc trade offer de la nimeni.Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| StGaLLa a răspuns:

Toate situri acepta acum trade offer de la cei care au steam guard activat pentru telefon(cu tot cu aplicatie) asa profita siturile dublicarea conturilor si cei de la csgo sa mai scape de smurfii