| DJSpook1 a întrebat:

Salut, mi-am luat CS:GO de pe G2A.com, mi l-am pus pe steam, s-a descarcat tot, dar nu ma lasa sa vand chestii, imi zice nu stiu ce interdictie, am steam guard ala activat! Funda, si care jucati si nu aveti ce face cu niste skin-uri prafe ma puteti ajuta si pe mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa vinzi chestii trebuie sa cumperi ceva (joaca sau programă) din steam, accentuez din steam. Dupa ce cumperi ceva aștepți o luna si te poti folosi de piata steam si sa vinzi chestii. Daca nu vreai sa cumperi nimic in steam folosește de site-uri unde poti sa vinzi obiectele CSGO si iti da bani liberi adica poti sai folosești oriunde fata daca vinzi ceva in steam, acolo tie iti da banii in steam si deja nu o sai poti scoate. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| Gamingatorul a răspuns:

Incearca sa cumperi ceva ca sa mearga http://bit.ly/2e8YagK