| zTheFlash a întrebat:

Mi-am bagat 5 euro in portofelul csgo ca sa imi activez contul... Am intrat pe un site si am vrut sa imi scot un skin si imi zice ca am trade restricitons, cum scot alea? Nu stiu cum sa imi activez contul steam si sa scot trade restrictions va rog ajutati-ma dau funda!

3 răspunsuri:
| Vladut2000L a răspuns:

1. trebuie sa ai steam guardul pe telefon
2. trebuie sa astepti 30 de zile de cand ai bagat cei 5 euro in steam
Daca nu ai steam guardul pe telefon si dispare restrcitia aia pe care am mentionata la punctul 2 merecu cand o sa faci un trade sau o sa ai un trade trebuie sa astepti 15 pana primesti itemul sau cand il dai deci daca ai steam guardul pe telefor imediat poti sa faci trade-ul sper ca te-am ajutat.

| PaulSergiu a răspuns:

Pai daca ai nivel 0 pe steam trebuie sa cumperi ceva de 5 euro pentru a scapa de restrictie, iar daca ai steam guard activat recent trebuie sa astepti o saptamana

| Dannyswag21 a răspuns:

Trebuie sa astepti in jur de 6 luni dupa ce ai achizitionat jocul pentru a putea avea acces la magazinul de skinuri.