| adadasda a întrebat:

acum 3 zile mi-am luat samp si a mers bine pana cand am instalat o aplicatie numita VLC media player si nu imi mai porneste dar san adreas-ul merge bine. ce trebuie sa fac ca sa mearga samp-ul bine din nou?

2 răspunsuri:
| EusebiuPWN a răspuns:

Nu prea are legatura VLC Player-ul cu SA:MP-ul, posibil sa fii instalat tu un mod bugat, iti recomand sa-ti reinstalezi jocul si aplicatia SAMP, si sa-l lasi default asa cum e el.

| zurghii a răspuns:

Mai joaca cineva samp laughing))?
Daca nu-ti duce nici samp-ul frate. schimba-ti cu totul pc-ul, e vai capul lui