| george2431 a întrebat:

am o problema, acum o saptamana am luat gta sa si samp si mi-a mers perferct samp dar de vreo 4 zile cand ma joc samp imi tot da crash...am cautat pe net si zicea sa teinstalez gta sau sa schimb v la samp cea ce am si facut si tot nu imi merge,ieri am luat gta san andreas original, l-am instalat si pe samp la fel si tot imi da crash, am crezut ca daca il iau original ar merge dar tot nu merge... vreo idee? va rog mult+dau funda la raspunsul care ma ajut sa il fac sa mearga!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crash poate da din mai multe motive.
O sa incerc sa iti dau o rezolvare:
Copiaza folderul cu gta+ul in partitia c(neaparat in c)
Dai click dreapta pe samp-compatibility-Run this program in compatibility for-si tu setezi windows 98.
Ar trebui sa mearga.
Funda?