| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva luni am avut nfs most wanted si mergea perfect ca fulgeru, dupa ce am bagat windowsu din nou, am luat jocul si imi mergea sacadat de numa, dar am instalat programele dar DirectX nu. Poate e din cauza lu DirectX? Ca nu l-am instalat. Dau funda daca ziceti cum sa fac.

2 răspunsuri:
| zEus19 a răspuns:

Pentru a te ajuta am nevoie de mai multe informatii despre calculatorul tau, in special despre placa ta video.Ai luat driverul de la placa ta video dupa ce ai terminat de reinstalat windowsul? daca nu, nu e de mirare ca iti sacadeaza happy si da, pentru jocuri ai nevoie de directX 9, 10 sau 11 daca ai calculator performant! sper ca te-am ajutat!

| anonim_4396 explică (pentru zEus19):

Merge l-am facut deja demult