| anonim_4396 a întrebat:

Salut..acum cateva saptamani am trimis unui coleg bitcometu(programu nu iconita) prin messenger...patesc ceva? ajung la puscarie?

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Daca nimeni nu te-a spionat, vreun hacker sau ceva, sau nimeni nu stie care n-ai incredere parola de la messenger (daca este vreun dusman, nu vreun coleg) NU! Da oricum, parlamentul a votat JOS ACTA! Deci nu te speria, ca n-ai sa ajungi la inchisoare. Oricum, Anonymus (cel mai mare grup de hackeri din lume) sunt absolut CONTRA ACTA!

| TheVladz99 a răspuns:

Nu ai ce sa patesti, si eu am trimis multe pe mess la prieteni su nu s-a intamplat nimic, n-ai de ce sa iti faci griji, legea cu pirateria (ACTA) A FOST RESPINSA.