| zZzkKk a întrebat:

Salut,acum cateva zile mi-am pus si eu windows 10 pro si am observat ca nu imi merge SA:MP-ul.Cand dau dublu click pe sa:mp, nu mi se deschide.Stie cineva de ce nu se deschide?

1 răspuns:
| andrei20010510 a răspuns:

Salut, si eu am rezervat o copie a Windows 10. Samp nu este compatibil cu Windows 10 inca, deoarece abia a aparut si nu au apucat developerii sa il faca compatibil. Momentan, pe Windows 10 merg doar jocurile universale Windows.