| bYbr0kenn a întrebat:

Salut, tuturor! Am o problema de cateva zile, dar, acum m-am decis sa va intreb pe voi, ce este de facut.
Cand dau dublu click pe Yahoo Messenger, nu se deschide!
L-am reinstalat, d-ar nimic, la fel! :-).
Windows'u, nu vreau sa il reinstalez, pentru ca, acum doua saptamani, l-am reinstalat! :-).

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Mai este o posibilitate, incearca cu Pidgin sau Trilian.
Bafta!

2 răspunsuri:
| V4ly a răspuns:

Apesi click dreapta si dai pe open (faci asta de doua ori) apoi astepti 3 secunde!

| edinech a răspuns:

Sincer si mie mi se mai intampla uneori si fie astept putin(mai mult) fie ma duc la iconita de langa ceasul din dreapta jos si acolo merge de fiecare data