| Flacără0000 a întrebat:

Salut, acum un an am avut un ps4, dar i l-am dat lui fratele meu, si pe el am avut un cont de gta 5 online, gen CD cu gta 5 online, si acum as vrea sa imi cumpar din nou un ps4 si vreau sa stiu daca imi cumpar un nou cd cu gta5, ma pot conecta pe contul acela de gta5 online al vechi daca nu mai am cd-ul ala, dar stiu contul de psn

Răspuns Câştigător
| llesogard a răspuns:

Daca te conectezi pe contul de psn pe care aveai contul de gta, pe gta online se va conecta automat

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca acel cont nu mai e folosit de altcineva atunci da, te poti conecta, daca il foloseste cineva atunci NU!

| Flacără0000 explică (pentru lpavel):

Nu il foloseste nimeni, dar eu zic de contul de gta online, gen contul ala daca cumpar alt cd, ma pot conecta pe el, pentru ca am lvl mare si n-as vrea sa incep iarasi de la 0

| lpavel a răspuns (pentru Flacără0000):

Sigur te vei putea conecta la acel cont! La instalarea jocului daca iti cere cod atunci il pui pe asta nou, nu conteaza daca nu mai ai codul vechi... jocul e acelasi, datele contului conteaza!