| elldid0 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine va rog :-D. Nu stiu ce are fifa 07 online pe Game Ranger. cand intru sa joc cu cineva... deschid meciul si ma scoate. zice " lost connection "... asa imi face de fiecare data. plz help

2 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Pentru ca tu ai fisier cu transferuri, de aia nu merge. Fifa 07 nu se poate juca online decat daca amandoi playeri au jocul EXACT la fel.

| panaitepaul a răspuns:

Daca ai windows 7 intra la conectivity ( la joc) si vezi sa fie setat pe,, run administrator ''