| bbazadns23 a întrebat:

Salut all! As vrea si eu un plugins cu care imi pot da viata cu comanda slap!

Adica?!? Poi is admin pe un sv de cs (nu dau nume) si scriu in consola amx_slap (numele meu) -212423434234 de exemplu si imi da viata! Ma puteti ajuta?

Plugins?!?!?! Plugins adica? sunt niste fisiere care le bag la sv! (Eu nu am gasit asa ca va intreb pe voi )
Dau funda va rogggg!

(scuze categoria )

1 răspuns:
| buffa a răspuns:

Salut. nu stiu eu de asa ceva...dar pot sa-ti propun acest plugin daca esti Admin principal: vampire amxx rus