| ramon11 a întrebat:

Salut All! Caut un server de metin 2013 aparut sa fie :pvp clasic,pvm hard,pvp-pvm, pvp, pvm. Ma pricep la toate si daca aveti nevoie de gm Jok servere de metin :3 ani Am mai fost gm pe server si pot sa ajut si pot raspunde la intrebari... Daca vreti sa ma cautati :a new id :ramon_boss09@yahoo.com Osa astept mesaj de la voihappy

1 răspuns:
| Dddsasul a răspuns:

Stiu eu un servar nou de metin e Hard PvM da se craste usor si desi astia zica ca upgrade-urile cad greu eu nu mai am loc in depozit de ele =] daca fol un inel anti exp la cain in 20 min faci 100 kk joc de 1-2 sapt si am shaman de 85 cu pose 2 epice toate scuturile de 61 (si in dublura), coif de 81 si sigiliu de 500 kk de tigru de lupta (ala negru) Item shopul ieftin si intr-o saptamana sau cam asa adauga si modatele deja a adaugat cateva dar nu a tarminad cand termina da pachul pe net. E Metin 2 Lolz Idle si au si servar de Minecraft daca vrei.
Metin 2: http://www.lolzidle.ro/metin2/
IP Minecraft: Mc.Lolzidle.Ro